Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2
Organizace vyučování od 2. 4. do 4. 4. 2024 (úterý až středa)
3
Organizace vyučování od 2. 4. do 4. 4. 2024 (úterý až středa)
4
Organizace vyučování od 2. 4. do 4. 4. 2024 (úterý až středa)
5
„KLUB BUSINESS FOR BREAKFAST“ 5.4.2024
PLANETA ZEMĚ 3000
6 7
8
Organizace vyučování od 8. 4. do 12. 4. 2024 (pondělí až pátek)
9
Sportovní den – „HOLEŠOVICKÁ HODINOVKA“
Organizace vyučování od 8. 4. do 12. 4. 2024 (pondělí až pátek)
10
90 let (ne) svobody s Domem RADOST
Sportovní den
Organizace vyučování od 8. 4. do 12. 4. 2024 (pondělí až pátek)
11
Organizace vyučování od 8. 4. do 12. 4. 2024 (pondělí až pátek)
12
Filmové představení „Bratři“
Organizace vyučování od 8. 4. do 12. 4. 2024 (pondělí až pátek)
13 14
15
15.4.2024 offline výuka
16 17 18
Divadelní představení    Jak se vám líbí /divadlo ABC/
19
Španělská kultura křížem krážem 19.4.
„KLUB BUSINESS FOR BREAKFAST“19.4.2024
20 21
22
PREVENTIVNÍ PROGRAM Umíme se domluvit
PREVENTIVNÍ PROGRAM Umíme se domluvit Třída A2B
23 24 25
PREVENTIVNÍ PROGRAM Umíme se domluvit Třída A2C
26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > ZAHÁJENÍ 2023/24 - AKTUÁLNÍ

ZAHÁJENÍ 2023/24 - AKTUÁLNÍ



Datum konání:
4.9.2023

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
a) Žáci 1. ročníku při vstupu do školy předloží občanský průkaz nebo jiný platný doklad totožnosti.
b) Seznamy žáků do tříd 1.ročníku viz záložka "pro uchazeče", nadpis "přijímací řízení - informace".

TŘÍDA

UČEBNA

TŘÍDNÍ UČITEL

ČAS

S1

209

Bc. Hodbod

9:00-11:00

A1A

311

Mgr. Chaloupka

9:00-11:00

A1B

210

Ing. Hradecká

9:00-11:00

A1C

121

PhDr. Ing. Páťal, Ph.D.

9:00-11:00

A1D

309

Mgr. Ilek

9:00-11:00

 

 

 

 

S2

211

Mgr. Železná

9:00-10:00

A2A

214

Mgr. Stehlíková

9:00-10:00

A2B

306

Mgr. Habartová

9:00-10:00

A2C

307

Ing. Schreierová

9:00-10:00

 

 

 

 

S3

211

Mgr. Čepelák

10:00-11:00

A3A

214

Mgr. Koťátko

10:00-11:00

A3B

306

Mgr. Cvingerová

10:00-11:00

A3C

307

Ing. Saňáková

10:00-11:00

 

 

 

 

S4

406

nebo tělocvična

Ing. Štěpán

10:00-11:00

A4A

413

Mgr. J. Machová

10:00-11:00

A4B

414

J. Jobková

10:00-11:00

A4C

124

Mgr. Svobodová

10:00-11:00

A4D

125

Ing. Špačková

10:00-11:00