Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2
Organizace vyučování od 2. 4. do 4. 4. 2024 (úterý až středa)
3
Organizace vyučování od 2. 4. do 4. 4. 2024 (úterý až středa)
4
Organizace vyučování od 2. 4. do 4. 4. 2024 (úterý až středa)
5
„KLUB BUSINESS FOR BREAKFAST“ 5.4.2024
PLANETA ZEMĚ 3000
6 7
8
Organizace vyučování od 8. 4. do 12. 4. 2024 (pondělí až pátek)
9
Sportovní den – „HOLEŠOVICKÁ HODINOVKA“
Organizace vyučování od 8. 4. do 12. 4. 2024 (pondělí až pátek)
10
90 let (ne) svobody s Domem RADOST
Sportovní den
Organizace vyučování od 8. 4. do 12. 4. 2024 (pondělí až pátek)
11
Organizace vyučování od 8. 4. do 12. 4. 2024 (pondělí až pátek)
12
Filmové představení „Bratři“
Organizace vyučování od 8. 4. do 12. 4. 2024 (pondělí až pátek)
13 14
15
15.4.2024 offline výuka
16 17 18
Divadelní představení    Jak se vám líbí /divadlo ABC/
19
Španělská kultura křížem krážem 19.4.
„KLUB BUSINESS FOR BREAKFAST“19.4.2024
20 21
22
PREVENTIVNÍ PROGRAM Umíme se domluvit
PREVENTIVNÍ PROGRAM Umíme se domluvit Třída A2B
23 24 25
PREVENTIVNÍ PROGRAM Umíme se domluvit Třída A2C
26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sportovní den – „HOLEŠOVICKÁ HODINOVKA“

Sportovní den – „HOLEŠOVICKÁ HODINOVKA“



Datum konání:
9.4.2024

Sportovní den – „HOLEŠOVICKÁ HODINOVKA“

DATUM:              9. 4. 2024 (úterý)

SRAZ:                   STROMOVKA – RUDOLFŮV RYBNÍK

  1. ROČNÍKY – 8,30
  2. ROČNÍKY – 9,45
  3. ROČNÍKY – 11,00

KONEC:               1. ROČNÍKY – cca 10,00

  1. ROČNÍKY – cca 11,00

                            3.ROČNÍKY – cca 12,30

PO UKONČENÍ AKCE ODCHÁZEJÍ DĚTI SAMOSTATNĚ DOMŮ

S SEBOU:            SPORTOVNÍ BĚŽECKÉ VYBAVENÍ (BĚŽECKÉ!!!! TENISKY, BĚŽECKÉ KALHOTY, TRIČKO, TRIČKO S DLOUHÝM RUKÁVEM), DÁLE PODLE POČASÍ, PITÍ, OBČERSTVENÍ

PRAVIDLA:          SOUTĚŽÍ PROTI SOBĚ CELÉ TŘÍDY V ROČNÍKU, KROMĚ S1, S2, S3, KTERÉ TENTOKRÁT SOUTĚŽÍ PROTI SOBĚ. ZA KAŽDOU TŘÍDU SE SNAŽÍ VŠICHNI NAJEDNOU ZA 60min ZDOLAT CO NEJVÍCE OKRUHŮ O DÉLCE 500m CHŮZÍ NEBO BĚHEM. KAŽDÝ, KDO DOKONČÍ JEDNO KOLO, PŘI PRŮBĚHU „DEPEM“ NAHLÁSÍ JMÉNO A  POKRAČUJE DÁL. VÍTĚZÍ DRUŽSTVO, KTERÉ BUDE MÍT NEJVÍCE ABSOLVOVANÝCH KOL ZA 60min. NEDOKONČENÉ POSLEDNÍ KOLO SE JIŽ NEPOČÍTÁ.

VYHLÁŠENÍ:        PROBĚHNE VE ŠKOLE V NÁSLEDUJÍCÍM TÝDNU PRO JEDNOTLIVCE I TŘÍDY

ORGANIZACE:     NA MÍSTĚ -  ČEPELÁK, KUTĚJ, MUNIA, HODBOD

 

DOPROVOD:

  1. A Mgr. Chaloupka, Mgr. Novotná-Křivánek
  2. B Mgr. Koťátko, Mgr. Pešková
  3. C PhDr. Ing. Páťal, Ph.D., Ing. Mgr. Dostálová Iva
  4. D Mgr. Ilek, Ing. Hofrajtr

S1     Mgr. Štěpánková, Mgr. Kováříková

 

  1. A Mgr. Stehlíková, Mgr. Freundorfer, BA
  2. B Ing. Machová D., Ing. Mištinová
  3. C Ing. Schreierová, Ing. Dostálová Romana

S2     Mgr. Železná, Mgr. et Bc. Duspivová

 

  1. A Mgr. Koťátko, Mgr. Pilucha
  2. B Mgr. Cvingerová, Mgr. Novotná-Křivánek
  3. C Ing. Saňáková, Mgr. Glaserová

S3     Mgr. Štěpánková, Mgr. Kováříková