Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
28
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
29
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
29. května 2024 (středa) 90 let (ne) svobody s Domem RADOST
30
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
31
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
1
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
2
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
3
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
4
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
5
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
„ZAÚČTUJ TO“
6
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
Prohlídka Staroměstské radnice
7
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
8 9
10 11
Návštěva ČSOB
12 13
Slavnostní předání maturitních vysvědčení
13. června bude výuka ukončena v 13:00
14 15
ZÁJEZD DO ANGLIE 15.6.-21.6. 2024
16
ZÁJEZD DO ANGLIE 15.6.-21.6. 2024
17
ZÁJEZD DO ANGLIE 15.6.-21.6. 2024
18
ZÁJEZD DO ANGLIE 15.6.-21.6. 2024
19
ZÁJEZD DO ANGLIE 15.6.-21.6. 2024
20
ZÁJEZD DO ANGLIE 15.6.-21.6. 2024
21
ZÁJEZD DO ANGLIE 15.6.-21.6. 2024
22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Juniorský maraton

Juniorský maraton



Datum konání:
25.4.2023

Kdy: 25.4.2023
Kde: Výstaviště 67, 170 00 Praha 7-Holešovice.

Pravidla:
Závodu se účastní vždy 10členné družstvo, přičemž minimálně 3 úseky (konkrétně 3., 5. a 7. úsek) musí běžet dívka. Každý ze závodníků zdolá 4200 metrů v kuse, dohromady družstvo zdolá vzdálenost maratonu 42 195 m. Běží se na okruhu 1050 m. Družstvo si předává štafetovým způsobem ve vymezeném území štafetový kolík nebo čip.

Sraz: 9,30 na Výstavišti (1 stanice tram od školy) u fontány před vstupem do Výstaviště (hned jak se vystoupí z tram)

Začátek: 11:00

Konec: cca 14:30-15:00, vyučování odpadá

S sebou: kvalitní běžecké boty, běžecké funkční oblečení, pro případ chladného počasí i nějaké termo nebo šusťákovku, občerstvení (jídlo, pití), kartičku pojišťovny

Doprovod: Kvíčalová R.

Více info: juniorský maraton Praha 2023

Nominace:
Tomanová Zuzana (2.B), Mikšovská N. (A3A), Altmanová Hana (3.C)
Náhradnice: Novotná Nela (3.A), Dítětová (S1), Štefanová N. (S1)

Bokri Sabri (1.A), Tatar Jan (2.C), Šelicha Matěj (S2), Čejka Oliver (S2), Hrdina Vojtěch (3.C), Kozák Filip (S3), Selinger Alex (S1)
Náhradníci: Procházka Matěj (S2), Pecka Marek (S1), Walter Patrik (1.A), Myška (A2C),Pech (A2C)