Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Organizace výuky v týdnu od 29. 4. do 3. 5. 2024 a v pondělí 6. 5. 2024
30
Organizace výuky v týdnu od 29. 4. do 3. 5. 2024 a v pondělí 6. 5. 2024
VYDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ 4.ročník
1
Organizace výuky v týdnu od 29. 4. do 3. 5. 2024 a v pondělí 6. 5. 2024
2
Organizace výuky v týdnu od 29. 4. do 3. 5. 2024 a v pondělí 6. 5. 2024
3
Organizace výuky v týdnu od 29. 4. do 3. 5. 2024 a v pondělí 6. 5. 2024
4
Organizace výuky v týdnu od 29. 4. do 3. 5. 2024 a v pondělí 6. 5. 2024
5
Organizace výuky v týdnu od 29. 4. do 3. 5. 2024 a v pondělí 6. 5. 2024
6
Organizace výuky v týdnu od 29. 4. do 3. 5. 2024 a v pondělí 6. 5. 2024
7 8 9 10 11 12
13
Studentské volby do Evropského Parlamentu 2024
14
Studentské volby do Evropského Parlamentu 2024
15
VÝSLEDKOVÁ LISTINA PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK
16
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
17
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
18
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
19
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
20
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
21
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
22
90 let (ne) svobody s Domem RADOST A2A, A2B, A2C a S2
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
23
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
24
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
25
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
26
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
27
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
28
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
29
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
29. května 2024 (středa) 90 let (ne) svobody s Domem RADOST Edukativní program pro studen
30
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
31
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
1
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
2
UPOZORNĚNÍ NA PROVIZORNÍ ROZVRH HODIN
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ekonomická olympiáda 18. března 2024

Ekonomická olympiáda 18. března 2024



Datum konání:
18.3.2024

 

  1. března 2024 (pondělí)

Čas konání: od 10:00

Místo konání: UNYP, Londýnská 41, Praha - Vinohrady

 

Seznam studentů OA Holešovice, kteří postoupili

do Krajského kola   osmého ročníku EO

 

Pelikánová Dominika A2B

Krákorová Valérie   A2C

Pecka Marek S2

Reitmeier Jan A3A

Hurýnová Valérie A3A

Segertová Veronika A3C

Nguyen Thuy Linh A3C

Klouda Patrik A4C

 

Odchod po 1. vyučovací hodině od vrátnice.

Rozchod po ukončení olympiády.

 

 

Pedagogický doprovod:

Ing. Jaroslava Hronová